Milí přátelé, mám tu slíbený zápis a záznam ze 3. Q&A callu. Moc děkuji za účast i vaše inspirativní vstupy a těším se na další setkání. Dovolím do úvodu citovat hodnocení callu slovy @Pavla Mináře, které sdílel v Discordu.

„Byl jsem [na callu] poprvé a rozhodně to byl dobře investovaný čas (a to je imho to nejcennější) a nelituji toho, že jsem musel sprintovat v Českém Těšíně od klienta, abych stihl dřívější vlak a mohl se v 17:30 připojit (dorazil jsem před kameru v 17:28). Možná to zní málo wow, ale dnes je těch informací tolik, že pečlivě vybírám, co konzumuji. A toto za ten čas stojí. Kdybych měl včera vypíchnout jednu věc/myšlenku, co si odnáším: Myslel jsem si, že jsem přeorganizovaný. Ale houby. Jsem žabař. A jsem teď víc v klidu ;-).

Pavle, děkuji! Samozřejmě sbírám také výhrady. Pište jakýmikoli kanály. Pojďme se ale nyní podívat na všechny tipy a triky z callu pěkně pohromadě (že jich bylo!).

Tento článek je jen pro platící členy Klubu Lifehacky

Zaregistrujte se, čímž získáte přístup k newsletterům. V případě, že si navíc předplatíte členství v klubu, podpoříte mě a získáte další výhody 💚

Registrujte se Máte již účet? Přihlásit se