Milé lifehackerky a lifehackeři,

níže najdete odkaz na záznam diskuse na témata chytrých poznámek, spánku a doplňků stravy (Tana, Scrintal, papír vs. digitál, high-tech „matrace” 8sleep na evropské posteli a další:), kterou jsme v rámci 16. Q&A callu Klubu Lifehacky vedli 4. června 2023. Tímto srdečně děkuji zejména členům Petru Michálkovi, Elišce Šestákové, Robertu Haasovi za skvělé a inspirativní příspěvky – užili jsme si to!

Poznámka: záznam na platformě Loom zatím nemá podrobně časově orazítkovaný rozcestník, kdy využíváme komentáře začínající na „>>” pro skok na konkrétní místo videa („kapitolu”) dle tématu. Kdokoli z vás je však vítán, pokud chce pomoci: stačí prostě na místo, kde se začíná hovořit o něčem novém či důležitém, komentovat video ve stylu „>> Interakce doplňků s léky“ – a je to.

Komentář (nejen ten se značkou) má vždy vlastní URL, a tu je možné sdílet právě například zde v zápisu. Ostatní tak snadněji vyhledají podkapitoly, které je zajímají, a přesunou se přímo kliknutím na časovou značku.

💬 Hlavní témata, která jsme probírali

Tento článek je jen pro platící členy Klubu Lifehacky

Zaregistrujte se, čímž získáte přístup k newsletterům. V případě, že si navíc předplatíte členství v klubu, podpoříte mě a získáte další výhody 💚

Registrujte se Máte již účet? Přihlásit se