Milí lifehackeři, konečně i formou newsletteru posílám zápis ze (již druhého) nedávného setkání členů Klubu Lifehacky v hospodě Na Berance. Užil jsem si to, rád jsem se s mnohými z vás setkal osobně a také načerpal spoustu inspirace.

Výběr zajímavých tipů ze zápisů:

  • 🚀 Chytré nástroje pro větší produktivitu a organizaci času. Aplikace Raycast. Představení Tomova roamového „šneka“ (Nautilus) – osobní organizátor úkolů a událostí. Srovnání Nautila s novou českou aplikací Kyugo. Další chytré kalendáře.
  • 🔑 EDC – everyday carry: minimalistické peněženky. Skládací držáček na iPhone od Mac.
  • 🔪 Gadgety: stand-up prezentace o broušení nožů se Spyderco Tri-Angle Sharpener. Jedna z nejlehčích powerbank, která váží pouze 135 g. Další powerbanky. Nabíječky s technologií GaN. Univerzální kabel Baseus. Čelovka Nitecore s možností svícení červenou ledkou (kvůli spánku).
  • 🦈 Zdraví. Myšlenky z knihy Přežít od Petera Attii. Domácí testy moči – fungují? VO2Max pro zjištění aerobní zdatnosti. Doporučení probiotik. Rady pro konzumaci probiotik a přínos pro trávení. Injekce bez bolesti: Tugi. Projekt od Milana Eybergera. Různé zdravotní tipy. Studie zkoumající vliv red light therapy (NIR) na glykemii.

Tento článek je jen pro platící členy Klubu Lifehacky

Zaregistrujte se, čímž získáte přístup k newsletterům. V případě, že si navíc předplatíte členství v klubu, podpoříte mě a získáte další výhody 💚

Registrujte se Máte již účet? Přihlásit se