Ahoj přátelé,

níže najdete záznam z callu, který vznikl mimo pořadí na přání některých členů klubu. Věřím, že call byl nakonec prospěšný i pro uživatele jiných systémů PKM (personal knowledge management) než je Roam Research. Základní koncepty většiny moderních („grafových“, „znalostních“) aplikací jsou často odvozené právě od toho, s čím Roam přišel mezi prvními.

Kromě ukázky základních principů práce jsme se dostali k některým pokročilejším tématům a ukázkám práce. Původně jsem to nazýval naivně „minicall“ :), ale protože se nakonec natáhl na 2 hodiny, předponu „mini“ už nepoužívám.

Co jsme probírali – pěkně popořadě

Odkazy níže vedou na web se zaheslovaným videem. Heslo je níže v tomto dokumentu pod videoboxem a je dostupné pouze platícím členům, podobně jako případná další diskuse a doprovodné materiály či odkazy:

🥇
Staňte se členy klubu lifehackerů (registrace + předplatné 30€/rok):
- 📝 velké články
- 🩳 kraťasy
- 📧 lifehackerletter (legendární newsleter + přístup přes web)
- ⭐ bonusový obsah a akce (meetupy, Q&A cally s hosty, aktivní spojení se mnou a komunitou v rámci Klubu Lifehacky – více informací zde)

Tento článek je jen pro platící členy Klubu Lifehacky

Zaregistrujte se, čímž získáte přístup k newsletterům. V případě, že si navíc předplatíte členství v klubu, podpoříte mě a získáte další výhody 💚

Registrujte se Máte již účet? Přihlásit se