Milí nejchytřejší lifehackeři,

zdravím vás všechny a také vítám spoustu nováčků, kteří se přidali pravděpodobně po poslechu podcastu Jedno procento na Seznam.cz (v němž si se mnou Miloš Čermák popovídal o lifehackingu). Kéž vám mé lifehackerlettery nějak pomůžou!

🐘 Mastodon? Cože?

Minulý týden a víkend byl kvůli kontroverzním krokům nového majitele Twitteru ve znamení hysterie uživatelů a hromadného stěhování na decentralizovanou platformu Mastodon. Sám mám na Mastodonu účet už pár let, nyní jsem jej jen oprášil. Chcete-li mě sledovat, vyhledejte adresu @tombarys@mastodon.social (adresa Melvila je pak @mastodonczech.cz/@janmelvil a účet pro lifehacky zatím nezřizuju). Zpočátku jsem byl totálně zmatený ve snaze pochopit, jak tato platforma funguje, a dokonce jsem si zřizoval další a další účty na všech mastodoních serverech, kde jsem chtěl někoho sledovat. 🤦 Pokud jste na tom podobně, shrnuju:

Tento článek je jen pro registrované

Zaregistrujte se, čímž získáte přístup k tomuto článku i k newsletterům. V případě, že si navíc předplatíte členství v Klubu Lifehacky, podpoříte mě a získáte další výhody 💚

Registrujte se Máte již účet? Přihlásit se