🔥 Mám tu 8 tipů na věci, které miluju a používám buď velmi rád, nebo denně, anebo si bez nich neumím svůj život představit, a které navíc můžete mít nyní ve slevě Black Friday. Některé ze slev končí už 27. 11., takže je to popravdě na poslední chvíli, ale pro úspěch původního tweetu jsem se vám je rozhodl poslat i takto. Začneme lyžovačkou.

1/8 Lyžařská sezóna je tu. Připomněla mi ji moje Kateřina, vášnivá lyžařka, jejímuž stylu jsem se nikdy nedokázal přiblížit. Stačil ale týden na horách s Carv, gadgetem, který fakt fakt fakt funguje, a já se jí blížím! ⛷️ 40% BF sleva: Carv.

Image

2/8 Biometrický prsten Oura mám na prstu ve dne v noci od začátku existence této finské firmy. Nic přesnějšího, spolehlivějšího a přitom tak pohodlného na analýzu spánku a regenerace zatím neznám (ne, dokonce ani Apple Watch nemá vše „nej”). Do 27.11. mají slevu až 100 EUR (já ji využil a koupil si nový finiš).

3/8 Váhám-li, zda je nějaké tvrzení správné, či je to nesmysl/pavěda, nejdu na Google. Pravidelně používám Consensus.app, který vytvoří AI shrnutí a konsensus z vědeckých zdrojů. Je boží. Prémiové předplatné se 40% slevou do 27. 11.: kupon Consensus40.

4/8 Life Extension je značka špičkových doplňků stravy vysoké kvality i obchod, který do Evropy dováží výrobky od amerického výrobce Quicksilver Scientific. Patří mezi nejkvalitnější a nejvíc biodostupné na trhu. Na obě značky mají teď 10-15% slevy.

5/8 Občas mám období, kdy se na mě všechno řítí, a pak se vracím k Muse (model S). EEG čelenka vás provede meditacemi a dalšími cvičeními s biofeedbackem. Denně 15-20 minut a brzy se vrátím „k sobě”. Měří spánek líp než Oura. Mají 25% slevu.

6/8 Asi víte, že extra virgin panenský olivový olej patří k naprosté nezbytnosti v jídelníčku (kvůli zdraví i chuti – píše se o tom například zde). Já ho miluju. A kupujeme si řecké ovlivové oleje, vždycky velice chutné a kvalitní, v tomto eshopu. Mají tam teď taky BlackFriday. ⤵️

7/8 Bez nože a dalších EDC věcí nejdu ven. Mým eshopem No. 1 je Mukama, kde vybírají jen top věci – a posílají z Evropy, čili odpadá proclení. Mají perfektní support. Ó bože, a teď mají 15% slevu. Níže je např. můj oblíbený Ellis od James Brand, kterým vám naostřím tužku kdykoli se potkáme.

8/8 Moje (milované) nakladatelství Jan Melvil Publishing dělá knihy, které vás nezklamou a něco naučí. Dám za ně ruku do ohně. 🫳🔥 Do 30. 11. dostanete 30% slevu s kuponem IQLIDEM (nevztahuje se na poslední tři novinky).

🙋‍♂️ A to je vše. Děkuji za přízeň a užijte si Vánoce.

PS: Dalších pár oblíbených věcí a služeb občas s výhodami pro vás mám zde na blogu, jsou to takové trvalky.

Tomáš

🥇
Přidejte se do klubu lifehackerů (pouze 48 €/rok) a získáte:
- 🤝 možnost výměny zkušeností s komunitou lifehackerů
- 📝 velké články
- 🩳 kraťasy
- 📧 lifehackerletter (legendární newsletter + přístup přes web)
- ⭐ bonusový obsah (Q&A cally s hosty, aktivní spojení se mnou přístup do archívu, fulltext všech callů!)
- 🍻 klubová setkání v Praze a Brně s výměnou zkušeností