Milí čtenáři, doufám, že se věnujete prázdninovému životnímu stylu (dost se o to snažím, ale já na ty prázdniny nikdy moc nebyl).

Píšu vám proto, že jsem právě založil a začal plnit účet Lifehacky.cz na Instagramu. Často si totiž nevím rady, kam nasdílet drobné, někdy až impulsivně vzniklé tipy a triky – a tak je dávám na dlouhý seznam, k jehož sdílení se nikdy nedostanu. Ne všechno je totiž na článek nebo na newsletter: spousta drobných hacků se prostě dá mnohem lépe vyjádřit obrázkem, videem či screenshotem. Trochu doufám, že se  časem díky přímočaré zpětné vazbě této sociální sítě více spojím s vámi i s dalšími geeky jako jsem já.

Sledujte či nesledujte, lajkujte či nelajkujte, reagujte či nereagujte: to je na vás. Každopádně, pokud chcete dostávat pravidelnou vizuální dávku lifehackování ve své oblíbené síti, zde je QR kód pro snadné připojení Instagramu Lifehacky.cz z mobilu:

Jdu dál zkoušet odpočívat v duchu mé nejoblíbenější prázdninové knihy. :) Přeji co nejklidnější letní dny!

🩳
Tento post je tzv. „kraťas“ – nejde o plný článek, ale o malou poznámku, nápad, myšlenku, postřeh, recenzi, na niž by se velký článek nehodil. Všechny kraťasy najdete pod odpovídajícím štítkem (nebo přes menu nahoře).