Následující text mi opět poslal kamarád Libor Kříž tentokrát s tvrzením, že mi jej dluží :) Vtipný hack, jak se dostat na mé stránky, co? Pravdou je, že jsem mu dal tip na tuhle skvělou „zádovou“ brašnu (nejen) na iPad, kterou používám doteď – mj. se výborně hodí i na městské brouzdání s kolem a narvete do ní dokonce i bezdrátovou Apple klávesnici.

Tohle je tedy zmíněná brašna, řečená Harlemka:

666_xlarge

Nyní však už předám slovo hostujícímu Liborovi:

Za svůj život jsem měl možnost (a naskýtá se mi vlastně dennodenně, pořád a furt dokola) vidět, jak lidé zoufale a marně hledají ve svých kabelkách, příručních taškách, batozích a všemožných zavazadlech to, co právě nutně potřebují. Ale ať se snaží sebevíc, mají prostě smůlu. Jistě, může za to Murphyho zákon „Když chceš něco najít, musíš hledat jakoukoliv jinou věc“.

Před několika lety mi Tomáš, autor tohoto bezvadného webu (tohle je Liborovo, to jsem si sem nedal sám, pozn. TB), napsal, zda bych si nechtěl pořídit jednu kouzelnou tašku značky Cocoon, že bychom se podělili o poštovné (ejhle, další fajn tip: hromadné nakupování ze zahraničí). První taška již dávno vzala za své, ale šikovný organizér Grid-It! nikoliv. Ano, pomocí této „destičky“ jsme Murphyho zákon oblafli.

O Grid-Itu se nemá cenu rozepisovat, stačí jen říci, že jde o multifunkční a parádně promyšlený držák na všechno, co se vám v tento okamžik, nebo alespoň často, povaluje po vašich taškách. Doporučuji ho pro ženy i dívky, muže i děti.
Vyrábí se v mnoha provedeních, velikostech, s pouzdry i bez, barvách a vůbec. Malý Grid-It! do dámských kabelek, velký na cesty, střední do školních tašek dětí. Osobně věci od Cocoonu nakupuji přes eBay.
A jen tak pro pořádek: morálně jsem tento příspěvek Tomášovi dlužil léta. Asi jsem čekal, než web Lifehacky.cz vznikne. Takže: díky Tome!

A nyní sám legendární Grid-it:

cocoon_grid-it